SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Ferma Jeleniowatych

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt Kosewo Górne
11-700 Mrągowo

tel.: 89 742 43 80
www.kosewopan.pl

Opis

Ferma Jeleniowatych do łąki, lasy oraz pola, na których znajdują się zwierzęta takie jak jelenie, muflony czy też daniele, które pasą się na ogromnych pastwiskach. Przebywanie na naszej fermie daje możliwość na bliski kontakt z przebywającymi tutaj zaprzyjaźnionymi zwierzętami, a tak że z ich bardziej dzikimi współtowarzyszami.

Znajduje się tutaj także Muzeum Stacji, które zostało wyposażone w zbiór unikalnych poroży krajowych i egzotycznych jeleniowatych. Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, które mogą pogłaskać zwierzęta. Istnieje tutaj także możliwość nabycia ciekawych pamiątek.  

Lokalizacja

Mrągowo
Kosewo Górne, 11-700 Mrągowo

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu