SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Fundacja Zwierząt Eulalii

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt Zyzdrojowa Wola 6
11-710 Piecki

kom.: 601 390 091
kom.: 606 648 799
http://www.eulalia.pl/

Opis

Fundacja została założona w 1998 r. w Mrągowie. Została powołana w celu propagowania idei humanitarnego stosunku do zwierzą, a także popularyzowania i rozwoju sportów konnych i sportów z użyciem zwierząt zaprzęgowych.

Naszą główną misją jest pomoc i ratowanie zwierząt trzymanych w złych warunkach, bitych, głodzonych lub skazanych na śmierć. Walczymy również z procederem wywozu polskich koni na rzeź oraz działamy na rzecz poprawy warunków ich transportu.

Fundacja Zwierząt Eulalii jest także domem dla uratowanych zwierząt, które nie znalazły lub jeszcze czekają na nowych właścicieli. Obecnie opiekujemy się ponad setką zwierząt w tym: końmi, kucami, psami, kotami, owcami, kosami, świnkami wietnamskimi, osłem, mułem oraz ptactwem domowym i ozdobnym.

Dodatkowo, aby utrzymać dożywotnio ponad setkę zwierząt prowadzimy działalność gospodarczą. U nas mogą Państwo skorzystać z jazdy konnej, przejazdami zaprzęgami i saniami. Organizujemy ogniska, biesiady, eventy dla grup zorganizowanych, a także konkursy i zabawy z udziałem naszych podopiecznych. Przyjmujemy także wycieczki szkolne i nieodpłatne wycieczki dla dzieci z domów dziecka. W czasie tych wycieczek dzieci i młodzież mają możliwość jazdy zaprzęgiem oraz w siodle, a także uczą się prawidłowego postępowania ze zwierzętami. We wszystkich organizowanych przez nas spotkaniach i imprezach czynnie udział biorą uratowane zwierzęta.

Lokalizacja

Piecki
Zyzdrojowa Wola 6, 11-710 Piecki

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu