SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Mazurska Izba Regionalna

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt Marcinkowo 31
11-700 Mrągowo

kom.: 500 309 582

Opis

Mazurska Izba Regionalna znajduje się przy „Agroturystyce pod Świerkami” w Marcinkowie, w okolicach Mrągowa. Jest to niewielkie prywatne muzeum, która działa od 2012 roku. Nasza atrakcja składa się z dwóch izb: kuchni, a także pokoju, które zostały wyposażone w przedmioty codziennego użytku. Znajdą tutaj Państwo między innymi: stare meble, sprzęty, książki, dokumenty, a także odzież. Celem powstania takiego muzeum jest przybliżanie naszym Gościom oraz tym zainteresowanych kulturą mazurską, tradycję, zwyczaje, tajniki kulinarne, a także gwarę Mazur.  

Lokalizacja

Mrągowo
Marcinkowo 31, 11-700 Mrągowo

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu