SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Muzeum Warmii i Mazur

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Ratuszowa 5
11-700 Mrągowo

tel.: 89 741 28 12
www.mragowo.muzeum.olsztyn.pl

Opis

Muzeum Warmii i Mazur oddział w Mrągowie gromadzi pamiątki z przeszłości regionu, powiatu i miasta Mrągowa z zakresu numizmatyki, historii, piśmiennictwa, archeologii, etnogarfii oraz sztuki współczesnej i ludowej.

Muzeum Warmii i Mazur oddział w Mrągowie stawia na naukę poprzez przygodę oraz zabawę. Przy naszym Muzeum działa Bractwo Rycerskie – Rota Zaciężna Strażnicy Sensburg z Mrągowa. Rycerze zakuci w stal, ich giermkowie oraz damy serca zdradzają tajemnicze historie, które wydarzyły się w ruinach monumentalnych zamków. Naszym gościom opowiadają mroczne opowieści o krwawych podbojach, walkach i pojedynkach. Pokażą Państwu także jak wyglądało średniowieczne codzienne życie pełne bitew o sławę i honor.

Lokalizacja

Mrągowo
Ratuszowa 5, 11-700 Mrągowo

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu