SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Ogrody Pokazowe i Motylarnia

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt Marcinkowo 33A
11-700 Mrągowo

kom.: 508 069 262
www.ogrodymarkiewicz.pl

Opis

Znajduje się tutaj ogród śródziemnomorski, zakochanych, biały, traw, nowoczesny, skalny, wiejski, z fontanną, japoński oraz różanka.

Jest to miejsce bajkowe, pełne kolorów oraz zapachów. Znajdują się tutaj miejsca do odpoczynku (ławeczki, zadaszone wiaty oraz altanki). Po miękkiej murawie nasi najmłodsi Goście mogą biegać na bosaka. Można tutaj zajrzeć także do domków owadów, kolorowych bażantów, a także wydzielonej woliery dla motyli. Jest to także miejsce edukacji ekologicznej. W naszej „zielonej klasie”, specjalnie zaaranżowanej, każdy z Państwa dowie się jak dbać o otaczające nas środowisko.

Organizujemy tutaj różnego rodzaju festiwale, koncerty, imprezy sportowe, a także warsztaty edukacyjne. Posiadamy również plac zabaw dla dzieci z trampoliną, sklepik z pamiątkami oraz kawiarenkę. 

Lokalizacja

Mrągowo
Marcinkowo 33A, 11-700 Mrągowo

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu