SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Chaty za wsią

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt Użranki 41
11-700 Mrągowo

kom.: 609 269 344
kom.: 601 687 231
http://www.chatyzawsia.pl/

Opis

Położony jest niedaleko miejscowości Użranki w bezpośrednim sąsiedztwie Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich (bliskość siedmiu jezior). 

Do dyspozycji naszych gości pozostawiamy komfortowo wyposażone domy z bali w pełni wykonane z drewna naturalnego: Chatę Myśliwską, Chatę Pruską oraz dwie Chaty Mazurskie.

Chata Myśliwska to dom wolnostojący. Na parterze znajduje się salon, jadalnia oraz łazienka, natomiast na piętrze są dwie sypialnie.

Chata Pruska to także dom wolnostojący, gdzie na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią, salon oraz łazienka, a na piętrze dwie sypialnie.

Natomiast Chata Mazurska to dom bliźniaczy z tarasem nad stawem. Na piętrze znajduje się obszerna sypialnia, a na parterze salon z aneksem jadalnym oraz łazienka.

Dodatkowo naszym gościom udostępniamy znajdujący się na naszej posesji zarybiony staw dla wędkarzy, miejsce na ognisko, rowery i oznakowane szlaki rowerowe. 

Lokalizacja

Mrągowo
Użranki 41, 11-700 Mrągowo

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu