SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Agroturystyka pod Świerkiem

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt Marcinkowo 31
11-700 Mrągowo

tel.: 89 741 87 21
kom.: 500 309 582
http://www.agro-podswierkiem.jasky.pl/agro-podswierkiem/

Opis

Agroturystyka pod Świerkami oferuje swoim gościom 15 miejsc noclegowych mieszczących się w Stajni Stasi, dawnym budynku gospodarczym, zaadoptowanym na potrzeby agroturystyczne, gdzie na piętrze mieszczą się 2 pokoje 3-osobowe oraz 2 pokoje 2-osobowe, natomiast na parterze mieści się salon z kominkiem i aneksem kuchennym, oraz 5-osobowy domek letniskowy z kuchnią i łazienką.

Ponadto naszym gościom proponujemy: zwiedzanie Mazurskiej Izby Regionalnej, okolicznościowe wystawy malarskie, witrażowe, rękodzielnicze lokalnych twórców, duże podwórko, ogród warzywny, sad, plac do grilla oraz parking.

 

Lokalizacja


Marcinkowo 31, 11-700 Mrągowo

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu