SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Camping Lorsby

nad samym jezioremDodaj do ulubionych
Kontakt Nowe Bagienice 16
11-700 Mrągowo

tel./fax: 89 742 82 63
kom.: 606 367 933
kom.: 662 117 081
http://www.lorsby.pl/

Opis

Camping „Lorsby” dysponuje polem campingowym, pokojami gościnnymi, domkami letniskowymi oraz przyczepami campingowymi.

Pole Campingowe wyposażone jest w podłączenie do prądu, toalety, prysznice, ciepłą oraz zimną wodę. Własna linia brzegowa daje gościom możliwość korzystania z dwóch plaż oraz czterech pomostów.

Oprócz pola campingowego oferujemy także 1-, 2- oraz 3-osobowe pokoje gościnne z telewizorem oraz drewniane domki letniskowe. Domki posiadają pełne wyposażenie.

W naszym barze można zjeść pożywne śniadanie, smaczny domowy obiad oraz napić się zimnego piwka z pianką. Naszą specjalnością są ryby, zawsze świeże i wyśmienite, gdyż pochodzą z naszych stawów znajdujących się na terenie campingu.

Cały teren jest prywatną, ogrodzoną, strzeżoną i bezpieczną posiadłością. Czekamy na Państwa przez cały rok, nawet przez srogą mazurską zimą. 

Dodatkowo mogą Państwo u nas wypożyczyć łodzie wiosłowe, wędkować, wypożyczyć quady, grać w bilard lub relaksować się w saunie.  

Lokalizacja

Mrągowo
Nowe Bagienice 16, 11-700 Mrągowo

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu